środa, 14 stycznia 2015

"Nasi wrogowie są w meczetach"


- twierdzi pan Janusz Korwin-Mikke, europoseł Kongresu Nowej Prawicy. Czym wywołuje zakłopotanie eurosocjalistów. Bo ONI wroga widzą gdzie indzie - chodzi o Moskwę. Umyślili sobie, żeby zbudować europejski tygiel mieszający cywilizacje - to teraz są problemy. Widocznie nie czytali pana profesora Konecznego, który przestrzegał przed mieszaniem cywilizacji. Jeśli rozdawanie "darmowych" pieniędzy, czyli zasiłków - można nazwać „cywilizacją”. Oburzył się socjalista Martin Schultz. Bardzo się oburzył, nawet myśli o karaniu pana Janusza.

Pan Martin Schultz jest przewodniczącym tej atrapy - zwanej Parlamentem Europejskim, gdzie zasiadają tłumy różnych przedstawicieli "różnych" partii, a tak naprawdę – tych samych. Za wyjątkiem partii eurosceptycznych. Pan Martin Schultz określił wystąpienie pana Janusza jako” haniebne”(???) A co w tym haniebnego, że człowiek powiedział prawdę? To tak jak z sytuacją gospodarczą Francji. Nie winna jest jej Rosja, tylko ustrój biurokratyczny panujący w Republice Francuskiej. Socjalizm i multkikultura wykończy każdy kraj- w tym Francję.

„Nasz wróg nie jest w Moskwie. Nasz wróg jest w meczetach w Paryżu. W Marsylii”. „ Należy zniszczyć Unię Europejską”. Należy przywrócić karę śmierci”- twierdzi europoseł Mikke. I słuszna jego racja. To samo twierdzi pani Le Pen z Frontu Narodowego Francji. Jakoś nagonki na panią Le Pen pan Martin Schultz nie organizuje. Ale na pana Janusza- jak najbardziej. „Haniebne” wystąpienie, w którym europoseł domaga się likwidacji świadczeń socjalnych, bo to one przyciągają najgorsze elementy z innych krajów. O tym socjaliści nie chcą słuchać- chcą je nadal rozdawać. Bo rozdawnictwo jest fundamentem socjalizmu.

W tym czasie Korea Południowa, Japonia i Ludowa Republika Stanów Zjednoczonych zadecydowały, że będą wymieniać się informacjami wywiadowczymi dotyczącymi programów jądrowych i rakietowych Korei Północnej. Wiceministrowie podpisali porozumienie. Korea Południowa ma raporty, z których wynika, że Kim Dzong Un poczynił znaczące postępy w rozwoju broni jądrowej oraz w ubiegłym roku odpalił ze swego terytorium ponad 100 rakiet krótkiego i średniego zasięgu.

Nie protestuje na razie Unia Europejska, bo rakiety krótkiego zasięgu nie dolecą do Europy, ale jak będą dalekiego zasięgu - to kto wie! To może trafią nawet w Parlament Europejski - tę kosztowną atrapę demokratyczną. Unia Europejska nie popełnia samobójstwa tylko dlatego, że nie ma w niej ducha. Ale jak jej pomogą muzułmanie - nigdy nie wiadomo. Chyba, że Europejczycy przypomną sobie swoje korzenie. I biały człowiek znów zapanuje na świecie. Na razie boryka się ze swoją tożsamością.

Jak pisał Oswald Spengler w „ Zmierzchu Zachodu”( 1918), przewidując zdziecinnienie Zachodu:” Oni planują indywidualną religię teozofii i kultu mistrza, wydania Buddy na czerwonym papierze, oni planują państwo Erosa”(!!!) I czy nie miał racji? Współczesna socjalistyczna Europa to żywy trup. Zakurzony i niezdolny do niczego. Socjalna Europa nie jest przykładem dla nikogo.. Różni tacy przybywają do niej spoza dawnej cywilizacji łacińskiej , żeby sobie trochę pożyć na cudzy rachunek.

W socjalnej rozpasanej Unii decyduje dewiza:” Lepiej przeżyć 100 lat życiem żółwia, niż 30 lat życiem tygrysa”.

...a inne narody upodabniają się bardziej do życia tygrysa... Na razie mamy wroga w meczetach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz